
Várható szállítási idő: 1-2 hét
A kép csak illusztráció







| Modell | Maytronics Dolphin M600 |
| Garancia | 4 év |
| Ajánlott medencehossz | 15 m |
| Kábelhossz | 18 m |
| Kábelcsavarodás gátló | van |
| Súly | 11,5 kg |
| Tisztítási terület | padló, oldalfal, vízvonal |
| Tisztítási módok | általános |
| Szűrés | Kazettás szűrő: finom és ultra-finom |
| Szűrő állapot jelző | - |
| Kefék | Kombinált |
| Tápegység | IOT 120 W + BT, heti időzítés |
| Caddy (szállító kocsi) | igen |
| Okostelefon app | van |
| Távirányítás | opcionális |
| Szívóteljesítmény | 19 m³/h |
Kinek ajánljuk a Dolphin M600 medence porszívó robotot?
A Dolphin M600 medence takarító robotot azoknak ajánljuk, akiknek a medencéje legfeljebb 15 méter hosszú és 2 méter mélységű, és akik egy megbízható és hatékony eszközt szeretnének a medencéjük tisztán tartásához. Az M600 alkalmas mind földbe épített, mind pedig föld feletti medencékhez, és a medence alját, falait és vízvonalát is képes tisztítani. Az M600 rendelkezik a PowerStream technológiával, amely segít az eszköznek a medence falain és a vízvonalnál történő hatékony mozgásában, valamint az ActiveBrush technológiával, amely segít a takarító kefe hatékonyabb működésében. Az M600 robot emellett számos kényelmi funkcióval rendelkezik, mint például a tisztítási ciklusok programozása, az okostelefonon vagy táblagépen keresztüli távoli vezérlés és a gyors tisztítási mód. Ha egy megbízható és intelligens medence takarító robotot keres, amely képes hatékonyan tisztítani a medencéjét, akkor a Dolphin M600 lehet a megfelelő választás Önnek.
TÖBBSZÖRÖS SZŰRÉS
Külön szűrőkazetták segítségével leszűri a durva, a finom és az ultrafinom szennyeződéseket is, így biztosítva a leghatékonyabb tisztítást.
KETTŐS MEGHAJTÁSÚ MOTOR
A kettős meghajtású motor segíti a robotot, hogy ügyesebben és gyorsabban tudjon manőverezni, ezzel is segítve, hogy a medencét formától, szintváltozástól és akadályoktól függetlenül bejárhassa.
„PICK ME UP” FUNKCIÓ
A robot magától kimegy a medence szélére, hogy könnyen kiemelhesse. Ne a kábellel húzza ki a robotot a medence szélére, hagyja, hogy az magától kijöjjön. A mobil alkalmazás „Pick me up” módja is lehetővé teszi, hogy a medence szélén várjon rád.
KÖNNYŰ KIEMELÉS
A gyors, tiszta vízkiömlés és a könnyű, ergonomikus kialakítás megkönnyíti a robot kivételét a medencéből!
Így ismerheti még:
medencetisztító robot, vízalatti porszívó robot, medence tisztító robot, víz alatti robot porszívó, önjáró medence porszívó, medence robot porszívó, Dolphin-M600, Mass 600, Dolphin M600 lakossági robot, Dolphin M600 medencetisztító, Dolphin M600 robotporszívó, Automata Dolphin M600 medencetisztító robot, Intelligens Dolphin M600 medencetisztító robot, Programozható medence porszívó, automatizálható medence robot, Dolphin M600 medence karbantartó robot, Dolphin M600 medence takarító robot
Medence porszívó robot Dolphin S300i12 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin M400 IOT CB15 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 11,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin M55015 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 11,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S20012 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin M60015 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 11,5 kg
Intex tömlő porszívóhoz #1312528007 porszívóhoz
Kör Alakú Polipropilén műanyag medence 4 m x…
INTEX javító készlet (ragasztó nélkül) Ultra…
Intex kefe 28623/28624 porszívóhoz #1350628623/28624 porszívóhoz
Streamer vízforgató szviattyú 32m3hH=10m, 3HP 230V
Intex szűrőszivattyú tömítések #250032500 GPH és a szűrőszivattyú alatti tömítések
Splasher belógatós motorMotor Splasher papírszűrős vízforgatóhoz
WINNER szivattyú 100M 18m3/hH=10m 1,0 HP 230V
Bestway homokszűrős vízforgató 8m3/h #58499Egyszerű 8m3/h homokszűrős vízforgató könnyen összeszerelhető…
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Kedd és Csütörtök
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu