
A kép csak illusztráció








| Modell | Maytronics Dolphin M550 |
| Garancia | 3 év |
| Ajánlott medencehossz | 15 m |
| Kábelhossz | 18 m |
| Kábelcsavarodás gátló | igen |
| Súly | 11 kg |
| Tisztítási terület | padló, oldalfal, vízvonal |
| Tisztítási módok | általános, szuper tiszta, csak padló, csak vízvonal |
| Szűrés | Többrétegű kombinált szűrő: előszűrő finom + ultra-finom panel, extra tömítéssel |
| Szűrő állapot jelző | - |
| Kefék | PVC + Aktív |
| Tápegység | IOT 120 W + BT, heti időzítés |
| Caddy (szállító kocsi) | van |
| Okostelefon app | Kézi vezérlés, heti időzítés, támogatás, beállítások, tisztítóprogramok, ciklusidő, késleltetés |
| Távirányítás | van |
| Szívóteljesítmény | 19 m³/h |
Kinek ajánljuk a Maytronics Dolphin M550 medence porszívó robotot?
A Maytronics Dolphin M550 medence takarító robotot azoknak ajánljuk, akiknek a medencéje legfeljebb 15 méter hosszú és 2 méter mélységű, és akik egy megbízható és hatékony eszközt szeretnének a medencéjük tisztán tartásához. Az M550 alkalmas mind földbe épített, mind pedig föld feletti medencékhez, és a medence alját, falait és vízvonalát is képes tisztítani. A robot számos kényelmi funkcióval rendelkezik, mint például a tisztítási ciklusok programozása és a vízvonal menti takarítás lehetősége. Az M550 rendelkezik a PowerStream technológiával is, ami segít az eszköznek a medence falain és a vízvonalnál történő hatékony mozgásában. Ha olyan medence takarító robotot keres, amely hatékonyan tisztítja a medencéjét, és számos kényelmi funkcióval rendelkezik, akkor a Maytronics Dolphin M550 lehet a megfelelő választás Önnek.
Caddy
Caddy-vel kapható. A Caddy hely és időtakarékos megoldás a medencetisztító robot és tartozékainak, egy helyen történő tárolására. Nagyon mobilis, így a robot könnyedén mozgatható általa. De a Caddy nemcsak a Dolphin medencetisztító biztonságos tárolására és egyszerű szállítására szolgál, hanem helyet kínál kezelő panelének és a kábeleknek is.
CLEVERCLEAN TECHNOLÓGIA
A medence teljes bejárását a fejlett navigációs rendszer és letapogató szoftver segíti. Ez biztosítja, hogy a padló, az oldalfal és a vízvonal minden centiméterét a leghatékonyabb útvonalon tisztítsa. Olyan okos, hogy a rendszer automatikusan megkerüli az akadályokat, és azonnal visszatér az eredeti útvonalra.
KÁBEL CSAVARODÁST MEGELŐZŐ RENDSZER
A Maytronics által szabadalmaztatott kábel csavarodást megelőző forgó meggátolja, hogy a kábel összegabalyodjon. Amikor a Dolphin robot a medencében körbe-körbe mozog, a forgó biztosítja, hogy a kábel szabad és egyenes legyen, így a medencében szabadon tud közlekedni!
ULTRA FINOM SZŰRŐZSÁK, EGYÉB SZŰRŐKKEL
A dugulás, eltömődés elkerüléséhez minden körülmények között kiváló megoldás a kétrétegű szűrés. A szezon kezdetén használja a hálós szűrőt, hogy felfogja a durva szennyeződéseket, rendszeres használatnál használja a finom és az ultrafinom szűrőbetétet.
KETTŐS MEGHAJTÁSÚ MOTOR
A kettős meghajtású motor segíti a robotot, hogy ügyesebben és gyorsabban tudjon manőverezni, ezzel is segítve, hogy a medencét formától, szintváltozástól és akadályoktól függetlenül bejárhassa.
Így ismerheti még:
medencetisztító robot, vízalatti porszívó robot, medence tisztító robot, víz alatti robot porszívó, önjáró medence porszívó, medence robot porszívó, Dolphin-M550, Mass 550, Dolphin M550 lakossági robot, Dolphin M550 medencetisztító, Dolphin M550 robotporszívó, Automata Dolphin M550 medencetisztító robot, Intelligens Dolphin M550 medencetisztító robot, Programozható medence porszívó, automatizálható medence robot, Dolphin M550 medence karbantartó robot, Dolphin M550 medence takarító robot
Tápegység Dolphin M500 medencetisztító…Tápegység időzítővel és Bluetooth-al
Medence porszívó robot Dolphin S20012 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot bérlés Dolphin M40015 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 150.000 Ft
Medence porszívó robot bérlés Dolphin S20012 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 120.000 Ft
Ovális Polipropilén műanyag medence 4,5m x…
Intex úszó vegyszeradagoló "nagy" #29041Az uszoda vegyszerek biztonságos elhelyezésével
Griffon Epoxy javító kit 114grKét komponensű epoxy gitt végleges javításhoz
Szürke fóliabádog 5/2cm
Gránit medence szegélykő sarokelem - Sand…43 x 43 / 33 x 3 cm sarokelem
Microdos MP2-B 3l/h - 1barPerisztaltikus adagoló szivattyú
Bestway úszósziget "Barbie 2in1" #93206
Medence porszívó robot bérlés Dolphin S20012 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 120.000 Ft
Fűtőpatron Neo Titan D-EWT 6 kWELEKTROMOS FŰTŐPATRON
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Kedd és Csütörtök
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu