
Ez a termék csak személyesen átvehető
A kép csak illusztráció
| Modell | Maytronics Dolphin S200 |
| Ajánlott medencehossz | 12m |
| Kábelhossz | 18 m |
| Kábelcsavarodás gátló | - |
| Súly | 7,5 kg |
| Tisztítási terület | padló, oldalfal, vízvonal |
| Tisztítási módok | általános |
| Szűrés | Többrétegű szűrő: Durva, finom és ultra finom |
| Kefék | PVC + Aktív |
| Okostelefon app | - |
| Távirányítás | - |
| Szívóteljesítmény | 15 m³/h |
* Bérlési szándékát kérjük írásban jelezze a bérlési időpont megadásával.
* A feltüntetett bérleti díj 1 naptári napra vonatkoznak! Minden megkezdett nap 1 napnak számít!
* Kaució: 120.000 Ft - Fizetése csak készpénzben lehetséges átvételkor!
* A termék személyesen átvehető minden hétköznap 8:00-16:00 között, előre egyeztetett időpontban.
* Futárral való kiszállításra nincs lehetőség.
* A medencetiszító robotot tiszta állapotban kell visszahozni. Tiszítási díj 2.000 Ft/alkalom, amenniyben a robot nem tiszta állapotban érkezik vissza.
* A robotporszívó algás víztisztítására nem alkalmas. (csak részben szedi össze az algát a medence aljáról)
Medence porszívó robot Dolphin M55015 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 11,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S10010 m medence méretig - Padló,Oldalfal - Tömege: 6,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin Pool Up8 m medence méretig - Padló, oldalfal - Tömege: 9 kg Föld feletti…
Medence porszívó robot Dolphin S20012 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot bérlés Dolphin M40015 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 150.000 Ft
PVC Könyök 45° D040 PN16
Intex Felfújható ágy beépített pumpával…203 x 152 x 25 cm
DAB Euroswim 100M 18m3/h szivattyúH=10m 1,0HP/2300V
Gumiburkolat Vörös 50x500x500mm1,7 m esési magasság (HIC)
VSD Winner szivattyú 300M3,0HP / 230V
IE3 Bravus 400 szivattyú 63m3/h4,0HP / 230/400V
30 cm-es hosszított cső zuhanyfejhez
Műanyag ülőpad polipropilén körmedencéhezÚjonnan készülő medencéhez kérhető!
Intex Elektrolit kamra #11898Sóbontós készülékekhez: 28667, 26668, 28668
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Kedd és Csütörtök
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu