
A kép csak illusztráció


| Modell | Maytronics Dolphin Pool Up |
| Garancia | 2 év |
| Ajánlott medencehossz | 8 m |
| Kábelhossz | 12 m |
| Kábelcsavarodás gátló | - |
| Súly | 9 kg |
| Tisztítási terület | padló, oldalfal |
| Tisztítási módok | általános 2 óra |
| Szűrés | Egyrétegű finom szűrő |
| Szűrő állapot jelző | - |
| Kefék | Kombinált |
| Tápegység | |
| Caddy (szállító kocsi) | - |
| Okostelefon app | - |
| Távirányítás | - |
| Szívóteljesítmény | 15 m³/h |
Kinek ajánljuk a Maytronics Dolphin Pool Up medence porszívó robotot?
A Dolphin POOL up medencetisztító robotot kifejezetten föld feletti illetve földbe süllyesztett, kis méretű, lapos aljú vagy enyhén lejtős medencékhez tervezték.
A Maytronics Dolphin Pool Up robotok erőteljes szívóteljesítményt és hatékony tisztítási képességeket kínálnak. Képesek eltávolítani a medencékben lévő szennyeződéseket, például a leveleket, a homokot, a porcicákat és a hajszálakat. Emellett a robotok általában jól navigálnak a medencében, és képesek elérni a nehezen hozzáférhető területeket is, például a lépcsőket és a sarokokat.
Azoknak a medence tulajdonosoknak, akik szeretnék egyszerűsíteni a medence tisztítását, és időt és energiát takarítani meg a manuális porszívózás helyett, a Maytronics Dolphin Pool Up robot ajánlható választás lehet.
CLEVERCLEAN TECHNOLÓGIA: A medence teljes bejárását a fejlett navigációs rendszer és letapogató szoftver segíti. Ez biztosítja, hogy a padló minden centiméterét a leghatékonyabb útvonalon tisztítsa. Olyan okos, hogy a rendszer automatikusan megkerüli az akadályokat, és azonnal visszatér az eredeti útvonalra.
KÖNNYEN KEZELHETŐ: A gyors, tiszta vízkiömlés és a könnyű, ergonomikus kialakítás megkönnyíti a robot kivételét a medencéből!
Így ismerheti még:
medencetisztító robot, vízalatti porszívó robot, medence tisztító robot, víz alatti robot porszívó, önjáró medence porszívó, medence robot porszívó, Dolphin-Pool UP
Medence porszívó robot Dolphin E108 m medence méretig - Padló - Tömege: 6,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin LIBERTY 40010 m medence méretig - Padló,Oldalfal, vízvonal - Tömege: 8,1 kg
Medence porszívó robot Dolphin S10010 m medence méretig - Padló,Oldalfal - Tömege: 6,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S20012 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Megfúró bilincs D110
James Medence porszívóErős medence porszívó
Thermotető Aruba Eco, Aruba típushozMűbőr thermotető, amely megvédi jakuzzija vizét a külső…
BADU Resort 55m3/h szivattyúH=10m 4,00KW 690/400V 3~
Intex felfújható kisállat "bálna" #58590Gyerekek kedvence ez a kedves apró állatka
Intex nyári takarófólia 3,05 m puhafalú…30 cm túllógással - INTEX medencékhez
Medence porszívó robot Dolphin M60015 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 11,5 kg
Medence lépcső 700 x 1180 x 1380 mmKözösségi és magán medencékhez
PVC Könyök 90° D14075x76 mm-es könyök
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Kedd és Csütörtök
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu