
Várható szállítási idő: 1-2 hét
A kép csak illusztráció








| Modell | Maytronics Dolphin E10 |
| Garancia | 2 év |
| Ajánlott medencehossz | 8 m |
| Kábelhossz | 12 m |
| Kábelcsavarodás gátló | - |
| Súly | 6,5 kg |
| Tisztítási terület | padló |
| Tisztítási módok | általános |
| Szűrés | Egyszerűen tisztítható szűrőkosár |
| Szűrő állapot jelző | - |
| Kefék | PVC + Aktív |
| Tápegység | BASIC |
| Caddy (szállító kocsi) | opcionális |
| Okostelefon app | - |
| Távirányítás | - |
| Szívóteljesítmény | 15 m³/h |
Kinek ajánljuk a Maytronics Dolphin E10 medence porszívó robotot?
A Dolphin E10 medence takarító ideális választás a legfeljebb 8 méter hosszú és 0,8 - 5 méter mélységű medencék tulajdonosai számára, beleértve a földbe épített és föld feletti medencéket is. A robot előnye, hogy könnyű és könnyen kezelhető. Ha csak az Ön medencéjének alját (és a falait 40 cm-es magasságig) kell tisztítani, akkor a Dolphin E10 a tökéletes választás. Az alaposabb szűrés érdekében, a 100 μm-os alapszűrő mellé, vásárolható egy 20 mikronos szűrőkosár is. Ez a robot csomagjában nem található.
CLEVERCLEAN TECHNOLÓGIA: A medence teljes bejárását a fejlett navigációs rendszer és letapogató szoftver segíti. Ez biztosítja, hogy a padló minden centiméterét a leghatékonyabb útvonalon tisztítsa. Olyan okos, hogy a rendszer automatikusan megkerüli az akadályokat, és azonnal visszatér az eredeti útvonalra.
KÖNNYEN KEZELHETŐ: A gyors, tiszta vízkiömlés és a könnyű, ergonomikus kialakítás megkönnyíti a robot kivételét a medencéből!
EGYSZERŰ KARBANTARTÁS: Felülről hozzáférhető szűrő, gyors ürítéssel és tisztítással. Ennél nem lehet könnyebb!
GYORS BEÜZEMELÉS, KÖNNYŰ SZERVIZELÉS: Egyszerűen javítható, nem szükséges gyári szervizelés, a minősített szakkereskedések a legtöbb esetben gyorsan javítanak, szükség esetén cserélik az alkatrészt, időszakonként felülvizsgálatot is végeznek.
Így ismerheti még:
medencetisztító robot, vízalatti porszívó robot, medence tisztító robot, víz alatti robot porszívó, önjáró medence porszívó, medence robot porszívó, Dolphin-E10, Mass 13, Dolphin E10 lakossági robot
Caddy kézikocsi Dolphin automata…
Dolphin Caddy takaró védőhuzat szürkePremium minőség
Ultra finom szűrőkosárDolphin medencetisztító porszívóhoz
Dolphin Caddy takaró védőhuzat feketePremium minőség
pH plussz granulátum 1kgPrémium vegyszer a PH érték beállítására
ASI Sensors PH szonda, 120mm - 1m vezetékkelAutomata adagoló alkatrészek
Filtreau UV-C fertőtlenítő berendezés Select…UV-C fetőtlenítő berendzés
Golyóscsap 63 mm-es
Sopremapool One - Basalt Grey 1,5mm1,5 mm vastag szöveterősített olasz medencefólia akryl bevonattal
Golyóscsap 110 mm-es - erősítettErősített műanyag
Elektromos Fűtőpatron 12kwKönnyen telepíthető 50mm-es PVC rendszerbe
Rövid szűkítő D075x50 PN16PVC nyomócsövek toldására
J-alakú oldalláb #11166122 cm-es létrához
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Kedd és Csütörtök
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu