
A kép csak illusztráció




Ez a termék túlméretés.
Többlet szállítási költség: 1,250 Ft.
| Modell | Hayward AQUAVAC 650 |
| Garancia | 2 év |
| Ajánlott medencehossz | 12 m |
| Kábelhossz | |
| Kábelcsavarodás gátló | - |
| Súly | 8,75 kg |
| Tisztítási terület | padló, oldalfal |
| Tisztítási módok | általános |
| Szűrés | SpinTech™ szűrő nélküli technológia |
| Szűrő állapot jelző | - |
| Kefék | HexaDrive™ adaptív kefe |
| Tápegység | 24V egyenáram/50Hz |
| Caddy (szállító kocsi) | igen |
| Okostelefon app | Applikáción keresztül folttisztítási funkcióval |
| Távirányítás | igen |
| Szívóteljesítmény |
Kinek ajánljuk a AQUAVAC 650 medence porszívó robotot?
Az AQUAVAC 650 medence takarító robotot azoknak ajánljuk, akiknek a medencéje legfeljebb 15 méter hosszú és 2 méter mélységű, és akik egy megbízható és hatékony eszközt szeretnének a medencéjük tisztán tartásához. Az AQUAVAC 600 alkalmas mind földbe épített, mind pedig föld feletti medencékhez, és a medence alját, falait és vízvonalát is képes tisztítani. Az AQUAVAC 600 rendelkezik a PowerJet technológiával, amelynek köszönhetően az eszköz erőteljes vízsugarakkal tisztít, valamint a PowerBrush technológiával, amely hatékonyan tisztítja a medence felületét. Az AQUAVAC 650 emellett számos kényelmi funkcióval rendelkezik, mint például az automatikus indítás és leállítás, valamint a tisztítási idők programozása. Ha egy erőteljes és hatékony medence takarító robotot keres, amely számos kényelmi funkcióval rendelkezik, akkor az AQUAVAC 650 lehet a megfelelő választás Önnek.
SZŰRŐBETÉT NÉLKÜLI TECHNOLÓGIA
Míg a többi medenceporszívó veszíthet szívóerejéből, ami több munkát az Ön számára, az AquaVac® 6 sorozatú medenceporszívó mindenkor állandó teljesítményt biztosít. A 18 hidrociklon örvény kamra több mint elegendő erőt hoz létre, hogy még a legmakacsabb szennyeződéseket és törmelékeket is felszippantsa.
ÁLLANDÓ SZÍVÓERŐT TART FENN
A 18 hidrociklonból kialakított SpinTech™ szűrő nélküli technológia forgó spiráis örvényt hoz létre, amely maximális teljesítményt biztosít a medence tisztítási folyamat során.
KÖNNYŰ NAVIGÁCIÓ BÁRMILYEN MEDENCE FELÜLETEN
A HexaDrive™ adaptív kefe rendszer szakszerűen felmászik és alaposan megsikálja a medence falát a hat változó sebességű görgőknek köszönhetően, amelyek bármilyen medencefelületen megtapadnak.
ÖNÜRÍTÉS ÉS ÖNTISZTÍTÁS
A TouchFree érintésmentes szennyeződéstartály kiürül és leöblíti magát egy egyszerű gyorskioldó gomb megnyomásával.
Caddy hordozókocsi és tápegység mellékelve.
Így ismerheti még:
Medencetisztító, Robotporszívó, Automatikus tisztító, Medencetisztító robot, Elektromos porszívó, Automatizált medencetisztító, Intelligens medencetisztító, Programozható porszívó, Medence takarító robot, Víztisztító robot, Medenceautomatizálás, Medence karbantartás, Medence takarítás, Automatikus víztisztító, Elektromos medencetisztító, Aquavac 600 medencetisztító robot, Aquavac 600 robotporszívó,
Medence porszívó robot Dolphin S300i12 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S10010 m medence méretig - Padló,Oldalfal - Tömege: 6,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S20012 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot bérlés Dolphin S20012 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 120.000 Ft
Aquajet szivattyú 80m3/h5,5HP / 400V
Gránit medence szegélykő egyenes elem -…100 cm x 33 cm x 3 cm egyenes elem
Túlfolyó rácstartó profil 25x26mm 2fm/szálFeszített víztükrű medencékhez
Aknafedlap - kiemelhető 900x900AISI 304 - burkolható
Szűrőszett Neo 5Előszűrő, 0,35LE motor, 5m3/h teljesítmény, 350 mm szűrőtartály, 27 kg…
Kör Alakú Polipropilén műanyag medence 4 m x…
Fűtőpatron Neo D-EWT 15 kWELEKTROMOS FŰTŐPATRON
Microdos MP2-B 1,5l/h - 1barPerisztaltikus adagoló szivattyú
Intex felfújható gyerekfotel "hello kitty"…Felfújható gyerekülőke 3-8 éveseknek
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Hétfő és Szerda
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu