
A kép csak illusztráció






| Modell | Maytronics Dolphin Liberty 600 |
| Garancia | 3 év |
| Ajánlott medencehossz | 10x5m medenceméretig |
| Akkumulátor | Lítium-ion, 9800mAh 2 hét tisztítás egyetlen töltéssel |
| Súly | 12 kg |
| Tisztítási terület | Padló, oldalfal, vízvonal, lépcső |
| Cikklusidők | maximum 4,5 óra |
| Szűrés | Többrétegű kombinált szűrőkosár + 2 csere panel + extra tömítés |
| Okostelefon app | DolphinTM Plus |
| Távirányítás | App |
| Speciális funkciók | Homing - A robot a kívánt helyen parkol. Click-upTM - Rázd meg a clickert, és a robot automatikusan felmászik hozzád. Click to Stop - A clicker segítségével bármikor leállíthatod a robotot. |
A csúcskategóriás vezeték nélküli medencetisztító robot. Ismerd meg a Dolphin LIBERTY termékcsaládot. A forradalmi vezeték nélküli kialakítás páratlan mozgékonysággal és maximális kényelemmel párosul.
LIBERTY 600: Jet sugaras lépcsőmosási funkció, erőteljes súrolás, prémium szűrőrendszer.
Páratlan víztisztaság: Többrétegű szűrés.
JET sugaras lépcsőtisztítás: Teljes medence lefedettség, beleértve a lépcsőket is.
Hosszan tartó tisztítás: Akár 4,5 órán át üzemel.
Így ismerheti még:
medencetisztító robot, vízalatti porszívó robot, medence tisztító robot, víz alatti robot porszívó, önjáró medence porszívó, medence robot porszív, liberty 600, akkumulátoros medence porszívó, dolphin liberty, vezeték lénküli robot, vezeték nélküli medence robot
Medence porszívó robot Dolphin S300i12 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S400 IOT15 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin LIBERTY 40010 m medence méretig - Padló,Oldalfal, vízvonal - Tömege: 8,1 kg
Medence porszívó robot Dolphin LIBERTY 30010 m medence méretig - Padló,Oldalfal, vízvonal - Tömege: 8,1 kg
Medence porszívó robot Dolphin S10010 m medence méretig - Padló,Oldalfal - Tömege: 6,5 kg
Medence porszívó robot Dolphin S20012 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 7,5 kg
Medence porszívó robot bérlés Dolphin S20012 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 120.000 Ft
Algastop Super, AloeVera 1lKLÓRMENTES, GYÓGYNÖVÉNY KIVONATTAL
Kontra-4 300 szivattyú 45m3/h3,0HP 230/400V
INTEX szolártakaró 3.78mx1.86m szögletes…378 x 186 cm
WINNER szivattyú 50T 11,1m3/hH=10m 0,5HP 400V
Fémvázas medence papírszűrős vízforgatóval…(3,66m x 0,76m) 2m3/h vízforgatóval
Csúszda lépcsős balos 1,75M
Medence porszívó robot Dolphin M60015 m medence méretig - Padló,Oldalfal,Vízvonal - Tömege: 11,5 kg
Szűrőszett Aquarius SIDE 620 WINNER 75…14 m3/h
Intex fémvázas medence fólia #10086Pótfólia 3,66x0,99
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Hétfő és Szerda
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu