
A kép csak illusztráció

A Pontaqua szolárszőnyeg segítségével úszómedencéje vízhőmérsékletét energiatakarékos módon, a Nap sugárzásának felhasználásával egyszerűen növelheti néhány fokkal.
A szolárszőnyeg vékony (kapilláris) csöveiben keringő medencevizet a napsütés felmelegíti. A nagy felületet képező polipropilén csőrendszer úgy van kialakítva, hogy a legjobban hasznosítsa a nap sugárzó erejét. A medencén éjszaka szolártakaró használata javasolt.
Tulajdonságok:
Mérete: 3 x 0,7 m
A csomag 2 darab 0,7 m széles szőnyeget tartalmaz
Könnyen, egyszerűen szerelhető
Vékony kapiláris csövek
A vékony csőrendszeren, csak megfelelő teljesítményű szivattyú nyomja át a vizet
Időjárás és vegyszerálló
Környezetbarát és költséghatékony
Bekötéséhez gégecsőre vagy PVC csőre van szükség
Intex úszómatrac vizipisztollyal "kék"…132 x 130 cm 3 éves kor felett!
Intex nyári takarófólia 4,57 m fémvázas…25 cm túllógással - Intex medencékhez
Karpa 250M 44m3/h2,5HP 230V
LED izzó Crystal SMD252 White 50W/12VLED izzó víz alatti világításhoz - fóliás medencéhez
Intex medencéhez, függőleges csőváz #12810#12810
Medence porszívó robot bérlés Dolphin S20012 m medence méretig - Padló, Oldalfal, Vízvonal - Kaució 120.000 Ft
Gumiburkolat Vörös 45x500x500mm1,5 m esési magasság (HIC)
Szűrőszett Filtrex 710 1HPStreamer 18m3/h szivattyúval
Shell 600 Kerámia medence hőszigeteléssel…Az egyedi ár érdekében és a kulcsrakész kivitelezés érdekében keressen…
A megnövekedett érdeklődés miatt nem tudunk minden telefonhívást fogadni. Kérjük, elsődlegesen e-mailben vegyék fel velünk a kapcsolatot.
Köszönjük a megértést!
Házhoz szállítás:
.png)

Személyes átvétel - Megrendelt és visszaigazolt termékek esetén
Hétfő és Szerda
9:00 - 12:00
Személyes vásárlásra nincs lehetőség!
2133 Sződliget hrsz. 76/020 Gödi Iparos Centrum területén lévő iroda (2-es számú főút OIL! benzinkút mögött - balra az Europart épülete).
Waze: medencediszkont.hu